630-13W3250-2TA
DigiKeys varenummer
151-630-13W3250-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-13W3250-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-13W3250-2TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C