630-11W1640-7T2
DigiKeys varenummer
151-630-11W1640-7T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-11W1640-7T2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
11 (10 + 1 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-11W1640-7T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C