629-M37-340-BT3
DigiKeys varenummer
151-629-M37-340-BT3-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-M37-340-BT3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-M37-340-BT3 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C