629-M25-340-BT1
DigiKeys varenummer
151-629-M25-340-BT1-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-M25-340-BT1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
629-M25-340-BT1 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C