629-47W1650-3T2
DigiKeys varenummer
151-629-47W1650-3T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-47W1650-3T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-47W1650-3T2 Modeller
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C