629-47W1640-7TC
DigiKeys varenummer
151-629-47W1640-7TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-47W1640-7TC
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-47W1640-7TC Modeller
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C