629-47W1640-7T2
DigiKeys varenummer
151-629-47W1640-7T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-47W1640-7T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-47W1640-7T2 Modeller
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C