629-43W2650-4T6
DigiKeys varenummer
151-629-43W2650-4T6-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-43W2650-4T6
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-43W2650-4T6 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C