629-36W4640-7TA
DigiKeys varenummer
151-629-36W4640-7TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-36W4640-7TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
36 (32 + 4 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-36W4640-7TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 36W4
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C