629-27W2250-2N2
DigiKeys varenummer
151-629-27W2250-2N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-27W2250-2N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-27W2250-2N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C