629-27W2240-7T2
DigiKeys varenummer
151-629-27W2240-7T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-27W2240-7T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
27 (25 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-27W2240-7T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C