629-25W3240-2TC
DigiKeys varenummer
151-629-25W3240-2TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-25W3240-2TC
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-25W3240-2TC Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C