629-24W7640-5N2
DigiKeys varenummer
151-629-24W7640-5N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-24W7640-5N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
24 (17 + 7 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-24W7640-5N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C