629-24W7250-4TA
DigiKeys varenummer
151-629-24W7250-4TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-24W7250-4TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-24W7250-4TA Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C