629-21W4640-7T2
DigiKeys varenummer
151-629-21W4640-7T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-21W4640-7T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
21 (17 + 4 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-21W4640-7T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C