629-21W1240-4T2
DigiKeys varenummer
151-629-21W1240-4T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-21W1240-4T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-21W1240-4T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C