629-17W2240-7TA
DigiKeys varenummer
151-629-17W2240-7TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-17W2240-7TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
17 (15 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-17W2240-7TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C