629-17W2240-5NB
DigiKeys varenummer
151-629-17W2240-5NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-17W2240-5NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
17 (15 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-17W2240-5NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C