629-13W6640-7NB
DigiKeys varenummer
151-629-13W6640-7NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W6640-7NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-13W6640-7NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C