629-13W6640-3NE
DigiKeys varenummer
151-629-13W6640-3NE-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W6640-3NE
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-13W6640-3NE Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C