629-13W6250-3T2
DigiKeys varenummer
151-629-13W6250-3T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W6250-3T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-13W6250-3T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Driftstemperatur
-55°C – 125°C