629-13W3640-5TC
DigiKeys varenummer
151-629-13W3640-5TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W3640-5TC
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-13W3640-5TC Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C