629-13W3250-3TB
DigiKeys varenummer
151-629-13W3250-3TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W3250-3TB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-13W3250-3TB Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C