629-13W3250-2N1
DigiKeys varenummer
151-629-13W3250-2N1-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W3250-2N1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
629-13W3250-2N1 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C