629-13W3250-1N3
DigiKeys varenummer
151-629-13W3250-1N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-13W3250-1N3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-13W3250-1N3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C