629-11W1650-3TB
DigiKeys varenummer
151-629-11W1650-3TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-11W1650-3TB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-11W1650-3TB Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C