629-11W1640-7T4
DigiKeys varenummer
151-629-11W1640-7T4-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-11W1640-7T4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
11 (10 + 1 koaksial) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
629-11W1640-7T4 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C