629-11W1250-2T5
DigiKeys varenummer
151-629-11W1250-2T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
629-11W1250-2T5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
629-11W1250-2T5 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C