628W13W3122-3NA
DigiKeys varenummer
151-628W13W3122-3NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628W13W3122-3NA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
628W13W3122-3NA Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
5,00µin (0,127µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Driftstemperatur
-25°C – 85°C