628W11W1622-1N2
DigiKeys varenummer
151-628W11W1622-1N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628W11W1622-1N2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
11 (10 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
628W11W1622-1N2 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Driftstemperatur
-25°C – 85°C