628-M50-623-GT5
DigiKeys varenummer
151-628-M50-623-GT5-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M50-623-GT5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
628-M50-623-GT5 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C