628-M50-223-BN5
DigiKeys varenummer
151-628-M50-223-BN5-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M50-223-BN5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
628-M50-223-BN5 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C