628-M50-221-LT2
DigiKeys varenummer
151-628-M50-221-LT2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M50-221-LT2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C