628-M50-221-BN4
DigiKeys varenummer
151-628-M50-221-BN4-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M50-221-BN4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
3
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C