628-M37-221-BT3
DigiKeys varenummer
151-628-M37-221-BT3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M37-221-BT3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C