628-M25-322-BN2
DigiKeys varenummer
151-628-M25-322-BN2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M25-322-BN2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
628-M25-322-BN2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C