628-M25-222-WN1
DigiKeys varenummer
151-628-M25-222-WN1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M25-222-WN1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
628-M25-222-WN1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C