628-M25-221-BT5
DigiKeys varenummer
151-628-M25-221-BT5-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M25-221-BT5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C