628-M15-323-BN6
DigiKeys varenummer
151-628-M15-323-BN6-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M15-323-BN6
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
628-M15-323-BN6 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C