628-M15-223-LT5
DigiKeys varenummer
151-628-M15-223-LT5-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M15-223-LT5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
628-M15-223-LT5 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C