628-M15-222-LT1
DigiKeys varenummer
151-628-M15-222-LT1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M15-222-LT1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
628-M15-222-LT1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C