628-M15-222-LN1
DigiKeys varenummer
151-628-M15-222-LN1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M15-222-LN1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
628-M15-222-LN1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C