628-M15-221-WT1
DigiKeys varenummer
151-628-M15-221-WT1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-M15-221-WT1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C