628-47W1624-1T3
DigiKeys varenummer
151-628-47W1624-1T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-47W1624-1T3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 47W1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C