628-43W2624-1T5
DigiKeys varenummer
151-628-43W2624-1T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-43W2624-1T5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 43POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
43 (41 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 43W2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C