628-36W4224-2TA
DigiKeys varenummer
151-628-36W4224-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-36W4224-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C