628-36W4224-2N2
DigiKeys varenummer
151-628-36W4224-2N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-36W4224-2N2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C