628-27W2622-2TA
DigiKeys varenummer
151-628-27W2622-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-27W2622-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS SOLDER CUP
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C