628-27W2224-4T2
DigiKeys varenummer
151-628-27W2224-4T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-27W2224-4T2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C