628-27W2224-1TD
DigiKeys varenummer
151-628-27W2224-1TD-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-27W2224-1TD
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
27 (25 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 27W2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C